Apartmá SALY - ubytování v soukromí

Apartmá SALY nabízí celoroční ubytování v rodinném domku na okraji lázeňského města Třeboně, které je zapsáno na listině chráněných památek a přírodních rezervací UNESCO. Apartmá SALY je situováno cca 1,5km od středu města v klidné vilové čtvrti proti lázním Aurora (cca 150m).

Objekt je umístěn na prostorném pozemku se zahradou, sousedící s lázeňským parkem. Zahrada je plně k dispozici pro váš odpočinek. Parkování na parkovišti před domem a uložení jízdních kol v samostatné kolárně je zdarma. Kola je také možno zapůjčit v půjčovně jízdních kol přímo v objektu.

Možnost koupání v nedalekém rybníku Svět nebo wellness centru Aqua viva Lázní Aurora (bazénový komplex se slanou vodou, tobogan, whirlpool, protiproud, parní kabina). V prostorách wellness centra je též sauna, solárium, floating, fitness, squashový kurt a bowling. Tenisové kurty jsou nedaleko.

Je možné využít bohatou nabídku kulturního programu jak lázní Aurora a Berta, tak IKS města Třeboně, či navštívit mnohé historické památky města. Třeboňsko je také vyhledávanou cyklistickou, houbařskou a rybářskou oblastí.

Těšíme se na Vás!

Akce Apartmá SALYAkce apartmá SALY
Mapymapa ČR
mapa JČ a Třeboňska
mapa Třeboně
Třeboňhistorie města
geologie
památky
úřady a firmy
Tipy na výletcykloturistika
pěší turistika
výlety autem
zajímavé odkazy
Navštivte naše další ubytování a půjčovnu jízdních kolChalupa Saly - Lipno
Půjčovna jízdních kol
Úvod / Kontakt / Ceník / Pokoje / Informace / Fotogalerie
© Apartmá Saly 2010 / Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku / design&grafika: Zdeněk Píša